Сувеніри

Яскраві, ефектні сувеніри з неповторним українським колоритом. Наш інтернет-магазин «Етно❖символ» пропонує величезний асортимент виробів, оформлених в національному стилі. Це і етнічні аксесуари, сумки та косметички, декоровані стильною вишивкою з традиційними українськими мотивами і предмети домашнього вжитку, зроблені з дерева, прикрашені розп...

Яскраві, ефектні сувеніри з неповторним українським колоритом. Наш інтернет-магазин «Етно❖символ» пропонує величезний асортимент виробів, оформлених в національному стилі. Це і етнічні аксесуари, сумки та косметички, декоровані стильною вишивкою з традиційними українськими мотивами і предмети домашнього вжитку, зроблені з дерева, прикрашені розписом.

З особливою гордістю, наш інтернет-магазин представляє вироби з дерева з Петриківським розписом. Неординарні вишукані сувеніри, біжутерія, шкатулки з дерева відрізняються неповторними, унікальними орнаментами. Сувеніри та подарунки від нашого інтернет-магазину стануть ідеальним подарунком іноземним гостям, керівнику і просто хорошим людям.

Разом сувенірами на нашому сайті також вибирають

Купити сувеніри, ви можете на нашому сайті 24/7 або в нашому магазині «Етно❖символ», Харків. Вул. Сумська, 17

Less
More

Block title

Visit our blog