Маски-вишиванки чоловічі

Інтернет-магазин «Етно❖символ» представляє великий асортимент багаторазових, захисних чоловічих масок-вишиванок з натуральних тканин, таких як льон і бавовна. Завдяки високій якості використаних матеріалів, наші захисні маски не просто практічни- прекрасно переносять безліч прань і прасування паром, але і приємна при носінні, не викликає роздрат...

Інтернет-магазин «Етно❖символ» представляє великий асортимент багаторазових, захисних чоловічих масок-вишиванок з натуральних тканин, таких як льон і бавовна. Завдяки високій якості використаних матеріалів, наші захисні маски не просто практічни- прекрасно переносять безліч прань і прасування паром, але і приємна при носінні, не викликає роздратування на обличчі.

І найголовніше-в наших захисних масках легко і приємно дихати!

Кожна маска прикрашена декоративною вишивкою відмінної якості. Яскравий український орнамент, складні візерунки, обережні символи, вишиті на захисних масках, не просто захистять Вас від інфекції, але і поліпшать настрій, а значить і імунітет! Будьте здорові!

Компанія «Етно❖символ» також приймає замовлення на вишивку логотипів, емблем на захисних масках, для корпоративних клієнтів.

Разом з захисними масками на нашому сайті також вибирають

Купити маски захистні, ви можете на нашому сайті 24/7 або в нашому магазині «Етно❖символ», Харків. Вул. Сумська, 17

Less
More

Block title

Visit our blog