Новини

⚡Що таке family look?

⚡Бути стильною і модною це не на день, не на місяць, це на все життя. І після того, як дівчатка виростають і стають мамами, їх бажання залишатися такими ж модницями, нікуди не пропадає. Саме так і з'явилося поняття «family look».
Read more

⚡Як правильно прати, сушити та прасувати вишиванку⚡

⚡У кожного українця, який себе поважає, має бути вишиванка. Цей одяг з першого погляду ідентифікує тебе та говорить за тебе, що ти — українець. ⚡Вишита сорочка - річ, яку передають з покоління в покоління
Read more

⭐Що приховує темне вбрання⭐

⭐Вишиванка, яка відома ще з непам'ятних часів, завжди втілювала щось сакральне. Для вишиванки все обиралося неспроста: тканина, нитки, візерунки, кольори – мали своє особливе значення. А процес створення вишитої сорочки можна було назвати цілим ритуалом. 
Read more

☘Петриківський розпис☘

Характерною особливістю ☘петриківського розпису є переважання рослинних візерунків (здебільшого квіткових) і створення передовсім фантастичних, небувалих у природі форм квітів, в основі яких лежить уважне спостереження місцевої флори, наприклад, «цибульки» або «кучерявки».
Read more

⭐Українська вишиванка⭐

Цікаві факти на користь української вишиванки, які Ви могли не знати: ⭐Українська вишиванка має надзвичайно давнє походження. Численні дослідження свідчать, що вишите вбрання створювали ще до VI ст.. Проте, зразки української вишивки з тих часів, на жаль, не збереглися. ⭐Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиванку і в такому вигляді відправитися у звичних справах.
Read more

❖Борщівська вишиванка❖

Сьогодні борщівська вишиванка є однією з найпопулярніших. Вишивка, яка виникла в Борщівському районі, що на Тернопільщині, зазнає змін та інтерпретацій в сучасних сорчках. Все ж, не всі знають в чому унікальність такої вишивки, окрім контрасту серед інших українських вишиванок. Особливість борщівської вишиванки, якій уже понад п'ять століть, — у чорному кольорі її вишивки, що обрали неспроста.  Виникнення такої техніки вишивання пов’язують із трагічними подіями, що колись трапились у цьому краї.
Read more

❖Маски-вишиванки❖

Маска для обличчя стала невід'ємним аксесуаром, з початку карантинних заходів. І хоча звичайні медичні та багаторазові тканинні маски не тільки захищають повністю від вірусів, але і дозволяють уберегти інших, якщо ви хворієте, а також сприяють тому, щоб впевнено почувати себе в громадських місцях, магазинах, громадському транспорті. Але сучасним людям потрібно щось більше ніж тільки захист від інфекції і безпеку в громадських місцях.
Read more

Block title

Visit our blog