Оплата і доставка

Оплата здійснюється у зручний для Вас спосіб. Спосіб оплати обирається при оформленні замовлення.

  • Передплата здійснюється банківським переказом. Після оформлення замовлення на сайті, і вибору способу оплати «банківський переказ» на Вашу електронну скриньку буде надісланий лист з інформацією про Ваше замовлення і реквізитами для оплати замовлення. Після оплати необхідно буде повідомити: номер оплаченого замовлення, прізвище та суму оплати за допомогою електронної пошти або вайбер. Або зателефонувати менеджеру
  • Оплата можлива при отриманні через компанію перевізника. Ви сплачуєте компанії перевізнику, при отриманні замовлення. “Нова пошта” за дану послугу бере 20 грн + 2% від суми переказу.
  • Доставка здійснюється компанією перевізником “Нова пошта”, за тарифами даної компанії. Зберігання товару на складі Нової пошти складає 4 календарних дні, на п'ятий день продукція буде відправлена ​​назад.
  • Доставка нашої продукції здійснюється і за межі України. Деталі можна уточнити у менеджера. Необхідно зробити 100% передоплату банківським переказом. Відправка здійснюється Укрпоштою. Можливі інші варіанти доставки.