Обмін товару

Обміняти товар можна протягом 14 днів.

Якщо ви бажаєте обміняти товар, який вам не підійшов, повідомте про це менеджера будь-яким зручним для Вас способом (на електрону адресу market@sloboganka.com.ua, вайбер +38 (099) 084-55-59 або зателефонуйте +38 (098) 358-55-59та вкажіть причину обміну товару у бланку повернення та обміну.
Менеджер перевірить наявність необхідного вам розміру або кольору моделі та зарезервує її на складі. Після отримання поверненого вами товару та перевірки його на відсутність пошкоджень та товарного вигляду, ми зможемо надіслати вам інший товар.

Повернення товару

Повернення товару гарантовано Законом України "Про захист прав споживачів". Будь-який товар, замовлений на нашому сайті та що не підійшов за якимись причинами (фасон, розмір, колір), може бути повернутий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Для оформлення повернення вам необхідно:

1. Роздрукувати, заповнити та обов'язково підписати заяву на повернення.
2. Скомплектувати повернення, яке складається з:
    - товару
    - підписаної заяви на повернення
3. Надіслати повернення Новою Поштою за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 317, відділення №27, отримувач Павлюк В’ячеслав Іванович, тел. +380509037123

  • Вартість відправлення сплатити згідно з тарифами Нової Пошти.

  • Коли повернення надійде на склад, Ви отримаєте смс з інформацією про те, що товар прийнятий до повернення. 

  • Звертаємо увагу: у разі, якщо дані одержувача вказані невірно, ми не можемо гарантувати доставку посилки на наш склад.

Зверніть увагу!

  • Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації й носіння, наявність оригінального та неушкодженого пакування і ярликів).

  • Товар з браком/неправильної комплектації (товар, який ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) повинен бути повернений нам з оригінальними ярликами та в оригінальному пакуванні.

  • У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад.